• TYMBARK U8 - FINAŁ GMINNY

• Bratian 17.04.2023

Awans dziewcząt i chłopców U8 na Turniej Powiatowy o Puchar Tymbarku!

W turnieju dziewcząt awansujemy bez rozegrania żadnego meczu, ponieważ żadna ze zgłoszonych drużyn nie dojechała (dziękujemy chłopcom ze Skarlina za rozegranie meczu towarzyskiego - wynik 0:0 ).

Chłopcy zajmują I miejsce wygrywając wszystkie mecze, strzelając 23 bramki i tracąc zaledwie 1 gola!

Wyniki chłopców:

SSP Tylice - SP Skarlin 8:1 (8x Piotr Grabowski)

SSP Tylice - SP Bratian 1:0 (Piotr Grabowski)

SSP Tylice - SP Jamielnik 8:0 (7x Piotr Grabowski, Antoni Kłosowski)

SSP Tylice - SP Radomno 6:0 (3x Piotr Grabowski, 2x Marcel Kośniowski, Adam Jaskulski)

Skład dziewcząt:

Justyna Truszczyńska (C), Aniela Roch, Antosia Oczkowska, Laura Lubieniecka, Ada Sargalska, Karina Troszczyńska, Maria Koc, Zuzanna Kopańska

Skład chłopców:

Piotr Grabowski (C), Marcel Kośniowski, Piotr Szyjka, Antoni Kłosowski, Adam Jaskulski, Franciszek Makowski

Wielkie brawa i gratulacje!!

• SPRAWNY MALUCH

• Dnia 14.04.2023r na hali MOSiR w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się impreza rekreacyjna Sprawny Maluch dla dzieci z oddziałów przedszkolnych szkół naszego powiatu. Koordynatorem imprezy był Pan Ryszard Krzemieniewski, nowomiejski pasjonat sportu i rekreacji.

• TYMBARK U10 - FINAŁ GMINNY

• Bratian 14.04.2013

Dziewczęta i chłopcy z SSP Tylice zwyciężają w finale gminnym U10 o Puchar Tymbarku i uzyskują awans do etapu powiatowego!

Świetna gra, dużo strzelonych bramek i wszystkie mecze wygrane, tak można podsumować nasz dzisiejszy występ.

Wyniki dziewcząt:

SSP Tylice - SP Skarlin 7:0 (5x Wiktoria, Lena, Jagoda)

SSP Tylice - SP Radomno 5:1(4x Wiktoria, Lena)

SSP Tylice - SP Bratian 2:0(2x Wiktoria)

Wyniki chłopców:

SSP Tylice - SP Radomno 4:0(2x Kacper, 2x Michał)

SSP Tylice - SP Bratian 4:0(2x Kacper, Oliwier, Adrian)

SSP Tylice - SP Jamielnik 2:0 (Kacper, Adrian)

Skład dziewcząt:

Wiktoria Woźniewska (C), Nadia Moniuszko, Jagoda Sieklińska, Weronika Barbarska, Anna Lubieniecka, Lena Paplińska

Skład chłopców:

Michał Truszczyński (C), Tymon Sargalski, Kacper Ługowski, Ksawery Kłosowski, Adrian Plitt, Oliwier Przychodzeń, Wiktor Gruźlewski, Mikołaj Pieńdak, Wojciech Koc, Ksawery Dąbrowski

Gratulacje !!!

• GALA SPORTU SZKOLNEGO W-M SZS

• Olsztyn 05.04.2023

Gala Sportu Szkolnego Warmińsko - Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego

SSP Tylice zajmuje 2️⃣ miejsce w województwie spośród szkół podstawowych wiejskich za rok 2021/2022 🏆

Odbieramy również puchar za 8️⃣ miejsce w klasyfikacji drużynowej w Ogólnopolskich Grunwaldzkich Biegach Przełajowych w kategorii szkoły podstawowe 🏆

• APEL WIELKANOCNY

• Dnia 05 kwietnia 2023r .w naszej szkole odbył się uroczysty apel  z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, podczas którego klasa I zaprezentowała przedstawienie pt. „Wielkanocne kurki” . Dzieci przybliżyły wszystkim  polskie zwyczaje i tradycje związane ze Świętami Wielkiej Nocy. Barwne dekoracje, piękne przebrania oraz stół wielkanocny wprowadziły w nastrój Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości oraz złożyła całej społeczności szkolnej najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

• ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

• 2 kwietnia to Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Nasza szkoła również włączyła się w akcję solidarności z osobami z autyzmem. Tego dnia w szkole uczniowie i nauczyciele „zaświecili się na niebiesko”. Dzieci wysłuchały krótkiej prelekcji i obejrzały filmy mające na celu choć częściowe przybliżenie problemów związanych z zaburzeniem jakim jest autyzm. Uczniowie zaśpiewali także wspólnie piosenkę „Dwa światy, jeden czas” oraz wykonali prace plastyczne.

• DEKOROWANIE JAJEK - KL. IV

• Przygotowania do Świąt Wielkiej Nocy w klasie IV. Jajka zostały ugotowane w wywarze z łupinek cebuli i dzięki temu nabrały pięknego, czekoladowego koloru. Dzieci z niezwykłą cierpliwością skrobały igłami, aby powstały na skorupkach widoczne ozdoby.