Troje uczniów z naszej szkoły wzięło udział konkursie czytania ze zrozumieniem, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Nowym Mieście Lub. Łącznie do zmagań stanęło po 13 uczestników w każdej z kategorii. Uczniowie pisali test po cichym przeczytaniu tekstu.
Kl. I reprezentował Oskar Domżalski (opiekun - Maria Pichalska)
kl. II - Dawid Koprowski (opiekun - Elżbieta Przybyłowska)
kl. III - Angelika Wyżlic (opiekun - Maria Przeradzka)
Oskar Domżalski zajął II miejsce wśród pierwszoklasistów.