W dniu 21.06.2010 r. odbyły się wybory PRZEWODNICZĄCEJ i RADY SU. W skład komisji wyborczej weszły: Marta Dias, Paulina Kamińska i Joanna Zagórska. W tym roku na liście wyborczej znalazły się trzy uczennice, które kandydowały na Przewodniczącą SU i 23 osoby – do Rady SU. W wyborach uczestniczyły łącznie 83 osoby, które wyłoniły Przewodniczącą i 10-osobową Radę SU.
Przewodnicząca została Natalia Neubert.
Radę SU w roku szk. 2010/2011 będą tworzyły następujące osoby:
- Dias Bartłomiej
- Dąbrowska Małgorzata
- Twardy Szymon
- Dąbrowska Justyna
- Kuciński Michał
- Koc Lucyna
- Kreńska Paulina
- Komar Mateusz
- Szałkowska Adrianna
- Oczkowska Dagmara