Jak co roku wszyscy uczniowie z niecierpliwością czekali na mecz piłki nożnej Absolwenci – Reszta Szkoły. Z powodu deszczowej pogody mecz był trzykrotnie odkładany. W końcu 25 czerwca 2012 roku udało nam się rozegrać upragniony mecz. Sędzią był p. Stanisław Ługiewicz. Pani G. Zagórska dokonywała zmian w zespołach i czuwała nad sprawnym przebiegiem meczu.
Wynik końcowy spotkania: 6 : 5 dla klasy VI - tegorocznych absolwentów .
W pierwszej połowie meczu bramki strzelili:
-
Przemysław Nowotczyński – absolwent
-
Radosław Lange – uczeń kl.V
-
Dawid Koprowski – uczeń kl. IV
-
Gabriel Golder – absolwent
-
Przemysław Nowotczyński – 2 bramka absolwenta szkoły
Wynik po I połowie: 3 : 2 dla absolwentów
Druga polowa meczu:
Dawid Koprowski – uczeń kl.IV
Sebastian Lange – uczeń kl. V
Marcin Lendzion – absolwent
Daniel Jastrzębski – absolwent
Sebastian Lange - 2 bramka ucznia kl. V
Wynik końcowy: 6 : 5 dla absolwentów szkoły. Brawo! (tekst: Grażyna Zagórska)