|
Podczas ferii zimowych nasi uczniowie mieli możliwość skorzystania z zajęć przygotowanych przez nauczycieli (oferta zajęć znajduje się poniżej). Każdy miał możliwość wybrania „czegoś” dla siebie. Szóstoklasiści, poza rozrywką, korzystali z zajęć przygotowujących do sprawdzianu. Były to zajęcia z matematyki i języka polskiego w postaci różnego rodzaju zabaw dydaktycznych. Odbyły się również zajęcia plastyczne, karaoke po polsku i po angielsku, zabawy rekreacyjno – sportowe, a najmłodsi spotkali się z harcerzami. Chętni do kąpieli wykorzystali wyjazd na basen do Iławy. Na dworze -100C, a woda w basenie idealna do kąpieli, co widać na zdjęciach. W środę, 23 stycznia uczniowie wyróżnieni w nauce pojechali do Małego Leźna na snowtubing, czyli bezpieczną jazdę po śniegu na dętkach przypominających ogromne koło samochodowe.00 m. |
