11 listopada to niezwykle ważny dzień w życiu każdego Polaka. Jak co roku wspólnie uczciliśmy kolejną rocznicę odzyskania niepodległości.
Szkoła wyglądała tego dnia przepięknie za sprawą biało - czerwonych dekoracji przygotowanych przez uczniów i nauczycieli w klasach i na holu. Uczniowie także prezentowali się pięknie w strojach biało - czerwonych lub galowych, na których przypięte mieli kotyliony.
Dzieci z Zespołu Wychowania Przedszkolnego pod kierunkiem Pani Joanny Jaroszewskiej i Pani Kamili Koc przygotowały piękną część artystyczną. Przedszkolaki nauczyły się wierszyków o swojej ojczyźnie oraz zaśpiewały piosenkę i hymn narodowy.
Po uroczystym apelu uczniowie wzięli udział w biało - czerwonym biegu niepodległościowym przygotowanym przez Pana Tomasza Roguszczaka.