Zabrzmiał pierwszy dzwonek! Wakacje dobiegły końca i rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022.
Cała społeczność szkolna spotkała się na placu przed szkołą by wspólnie odśpiewać hymn i uroczyście rozpocząć rok szkolny. Po krótkim spotkaniu uczniowie rozeszli się z wychowawcami do swoich klas na krótkie spotkania organizacyjne. Był to niezwykle ważny dzień dla uczniów klasy I, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze szkołą podstawową. W czerwcu pożegnali oddział przedszkolny, by po wakacjach rozpocząć nowy etap edukacyjny pod opieką nowej wychowawczyni Pani Eweliny Leśniewskiej.