02.12.2021r. Bratian
Chłopcy z Tylic zajęli II miejsce w gminie!
W dniu dzisiejszym nasza szkoła zajęła II miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej chłopców - Igrzyska Dzieci (rocznik 2009 i młodsi).
SSP Tylice - Sp Jamielnik 4:2 (x2 Miłosz, Mateusz, Szymon)
SP Bratian - SSP Tylice 4:0
SSP Tylice - SP Gwiździny 1:1 ( Mateusz)
Warto nadmienić, że w naszym składzie było 2 zawodników z rocznika 2010 i reszta z 2011
Z turnieju na turniej poprawiamy jakość swojej gry, co bardzo cieszy i daje nadzieję na jeszcze lepsze wyniki w niedalekiej przyszłości!
GRATULACJE !!!!!
Skład srebrnej drużyny:
Dominik Jagusz, Patryk Jagusz, Miłosz Ługiewicz, Mateusz Lenckowski, Kacper Laskowski, Jacek Marszelewski, Szymon Szyjka, Dominik Osowski