Dnia 01.03.2022 r. klasy I-III pod kierunkiem Pań Mirki Bartnickiej, Eweliny Leśniewskiej i Magdaleny Wiśniewskiej wybrały się na film pt. "Wiki i jej Sekret".
Jest to piękna i wzruszająca opowieść o kilkuletniej dziewczynce, która postanowiła zaopiekować się wilczym szczenięciem . Film pokazuje prawdziwą przyjaźń między człowiekiem i dzikim zwierzęciem oraz aspekt relacji między ojcem a dzieckiem. Dzieci wzbogaciły swoje doświadczenie, a także przypomniały sobie zasady właściwego zachowania w miejscach publicznych. Wycieczka do kina wywarła u dzieci wiele pozytywnych emocji i wrażeń.
Dziękujemy serdecznie rodzicom, którzy zorganizowali transport.