Czwórbój Lekkoatletyczny
Mistrzostwa Gminy Nowe Miasto Lubawskie
07.05.2019 r. Jamielnik
I miejsce - SSP Tylice dziewczęta
I miejsce - SSP Tylice chłopcy
W kategorii dziewcząt startowało 5 szkół, a w kategorii chłopców 6 szkół z terenu gminy Nowe Miasto Lubawskie 😀
W kwietniowych mistrzostwach gminy nasza młodsza grupa zawodników zwyciężyła w trójboju lekkoatletycznym w kategorii dziewcząt i w kategorii chłopców, a w dniu dzisiejszym zwyciężamy również w obu kategoriach w czwórboju LA 😀