Przedszkolaki przygotowały bal dla swoich pluszaków oraz medale z okazji ich święta. Była wspólna zabawa przy muzyce, słodki deser w kształcie misia przygotowany przez maluchy. Przedszkolacy brali udział w „misiowych” podchodach oraz wykonały ciekawe doświadczenie z żelkami w kształcie misia. Ogromnym powodzeniem cieszyła się FOTOBUDKA. Zabawa z misiami sprawiła dzieciom wiele radości, tym bardziej, że od bardzo długiego czasu była to jedyna zabawka, którą mogły przynieść do przedszkola. Wszystkie zabawy, jak zawsze odbywały się z zachowaniem zasad higieny (misie również dezynfekowały łapki😊).
Więcej zdjęć w GALERII
