W dniach 10-11 października odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców.
Do turnieju przystąpiło 49 uczniów, którzy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe - klasa VI i młodsi, klasa VII i VIII.
Mogliśmy podziwiać wiele zaciętych i emocjonujących pojedynków. Wielkie brawa dla wszystkich uczestników i gratulacje dla zwycięzców !
Klasyfikacja medalowa:
Dziewczęta klasa VI i młodsze
1. Karolina Truszczyńska(2012)
2. Ada Sargalska(2016)
3. Wiktoria Woźniewska(2013)
Chłopcy klasa VI i młodsi
1. Tymon Sargalski(2013)
2. Michał Truszczyński(2013)
3. Nikodem Ługowski(2012)
Dziewczęta klasa VII i VIII
1. Wiktoria Truszczyńska(2010)
2. Lena Płotkowska(2011)
3. Anna Zielińska(2010)
Chłopcy klasa VII i VIII
1. Jacek Marszelewski(2011)
2. Patryk Jagusz(2011)
3. Dominik Jagusz(2011)
Do zobaczenia na Turnieju Gminnym !