• MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

• W środę 07.12 2022 odbył się szkolny turniej w tenisie stołowym. W zawodach wzięło udział 43 uczniów, którzy rywalizowali w 4 kategoriach.

Wszyscy zawodnicy otrzymali drobne słodkie upominki, a pierwsza "trójka" pamiątkowe dyplomy i niepowtarzalne medale, wydrukowane na drukarce 3D.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom.

• SPOTKANIE Z PANEM DARIUSZEM MARCINKOWSKIM

• Uczniowie klas lV-Vlll uczestniczyli w spotkaniu autorskim z Panem Dariuszem Marcinkowskim- autorem trzech książek, podróżnikiem, pasjonatem dobrej muzyki, emerytowanym nauczycielem historii i WOS-u. Pan Darek zachęcał uczniów do czytania, do podróżowania i aktywnego spędzania wolnego czasu. Podzielił się z nami swoimi wspomnieniami z kilku podróży, opowiedział kilka ciekawych historii. Na zakończenie spotkania uczniowie zadawali pytania i poprosili naszego gościa o autografy.

• ZAJĘCIA OTWARTE W OP

• W Oddziale Przedszkolnym odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. W czasie warsztatów dzieci z mamą, z tatą, czy też z babcią przygotowywały tradycyjne, ludowe ozdoby choinkowe, którymi udekorowały nasze świąteczne drzewko klasowe. Kolejnym zadaniem było wykonanie świątecznego stroika, który rodzice przekazali na niedzielny kiermasz bożonarodzeniowy. Wspólnie spędzony czas przy kawce i piernikach, zerówkowicze uatrakcyjnili tańcem, śpiewem i recytacją .

• WYCIECZKA DO BYDGOSZCZY

• 2 grudnia 2022r. uczniowie klas IV, V i VI mieli okazję zobaczyć balet na motywach powieści Lewisa Carrolla pt. "Alicja w Krainie Czarów" w bydgoskiej operze. Po niesamowitym spektaklu pełnym magicznych zabiegów - przecież Alicja co chwila zmniejsza się i rośnie na przemian! - wycieczkowicze zjedli posiłek, a następnie cieszyli oczy przepięknymi, świątecznymi dekoracjami Bydgoszczy oraz bożonarodzeniowego jarmarku. Każdy stworzył swoje mydełko w Muzeum Mydła i Historii Brudu (niektórzy dowiedzieli się nieprawdopodobnych rzeczy na temat czystości ludzi na przestrzeni wieków - Miłosz nie mógł opanować śmiechu!). Przed wyjazdem z tego pięknego miasta uczniowie wyciszyli się w oryginalnym kolorystycznie Kościele św. Marcina i Mikołaja. Wszyscy wrócili zadowoleni do domu, co wróży kolejną wycieczkę

• JESTEM SPRAWNY NA 6 - FINAŁ WOJEWÓDZKI

• Mamy to!! SSP Tylice mistrzem województwa!!

W dniu 02.12.2022r. w Tereszewie rozegraliśmy Finał Wojewódzki Turnieju klas l-lll "Jestem sprawny na 6" im. Wacława Wasieli.

W stawce 7 drużyn zajęliśmy I miejsce !!

Skład naszej złotej reprezentacji:

Michał Truszczyński (C), Adrian Plitt, Tymon Sargalski, Kacper Ługowski, Ksawery Kłosowski, Wiktoria Woźniewska, Nadia Moniuszko, Jagoda Sieklińska, Wiktoria Keńska Lena Paplińska

Wielkie brawa i gratulacje dla naszej złotej drużyny za świetny wynik osiągnięty we wspaniałym stylu.

Jesteście najlepsi !!