🧼💧 W poniedziałek obchodziliśmy Dzień Mycia Rąk w ramach Tygodnia Zdrowia i Dobrego Samopoczucia.To był pełen wrażeń dzień – uczniowie klasy V przygotowali ciekawe zajęcia profilaktyczne w ramach Edukacji Zdrowotnej, podczas których przypomnieli młodszym kolegom i koleżankom, jak ważna jest higiena rąk.
Nie zabrakło również eksperymentów i quizu wiedzy o higienie dla klas 1–3 oraz 4–6. Uczniowie wykazali się świetną wiedzą i zaangażowaniem, a najlepsi zostali nagrodzeni… mydłem 🧴 lub gąbką 🧽 – czyli tym, co prawdziwi eksperci od czystości lubią najbardziej!
Dziękujemy wszystkim za udział i wspólną zabawę! 💙