W naszej szkole 31 marca odbył się Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, w którym udział wzięły 4 drużyny ze szkół podstawowych w naszej gminie – SP Bratian, SP Gwiździny, SP. Radomno oraz SSP Tylice. W kategorii gimnazjów do turnieju zgłosiła się tylko drużyna z Gimnazjum w Bratianie, która będzie reprezentować naszą gminą w Turnieju Powiatowym.
Podczas turnieju uczniowie musieli zmierzyć się z testem wiedzy, testem dotyczącym znajomości zasad poruszania się na skrzyżowaniach oraz z konkurencją sprawnościową, która polegała na przejechaniu toru z sześcioma przeszkodami. Wszyscy zawodnicy poradzili sobie znakomicie!
Wyniki klasyfikacji drużynowej były następujące:
I miejsce – SP Bratian (awans do turnieju powiatowego)
II miejsce – SP Radomno
III miejsce – SP Gwiździny
IV miejsce – SSP Tylice
Przyznano również tytuł i statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju w klasyfikacji indywidualnej, którą otrzymał Kamil Mendrzycki z SP w Bratianie.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!