🎓 Pożegnanie Absolwentów 2026 🎓
Dziś pożegnaliśmy 12 absolwentów naszej szkoły.
Osiem lat temu przekroczyli próg szkoły jako dzieci – trochę wystraszone, niepewne, z plecakami pełnymi marzeń i pytań. Dziś odebrali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej jako młodzi ludzie – pewni siebie, dumni z tego, co już osiągnęli, i z ciekawością patrzący w przyszłość.
Podczas uroczystości ciepłe słowa do absolwentów skierowała Pani Dyrektor Ewa Wodara. Pani Anna Lenckowska odczytała list przekazany przez Wójta Gminy Bratian Tomasza Waruszewskiego. Życzenia i gratulacje przekazali także Przewodnicząca Rady Rodziców Marzena Pieńdak oraz Sołtys Damian Marszelewski.
Nasi absolwenci przygotowali wyjątkowy występ, przedstawiając „Przepis na absolwenta”. W piękny i pełen humoru sposób opowiedzieli o tym, co było dla nich najważniejsze przez osiem lat nauki, jakie wartości wynoszą z naszej szkoły i co zabierają ze sobą na dalszą drogę.
Nie zabrakło podziękowań dla nauczycieli, rodziców i wszystkich, którzy towarzyszyli im przez te lata. Były uśmiechy, wspomnienia i wiele wzruszeń.
Drodzy Absolwenci! ❤️
Życzymy Wam odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań, wiary we własne możliwości i wytrwałości w realizacji marzeń. Niech każdy kolejny etap Waszego życia przynosi satysfakcję, inspirujące spotkania i piękne doświadczenia. Pamiętajcie, że drzwi naszej szkoły zawsze będą dla Was otwarte. Idźcie przez życie z podniesioną głową, rozwijajcie swoje pasje i nigdy nie przestawajcie marzyć.Powodzenia! Jesteśmy z Was bardzo dumni! 🌹🎓